پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲

سرقت خودرو حمل پول در تهران

ساعت24-صبح امروز یکی از خودروهای حمل پول بانک پاسارگاد که در بزرگراه حقانی در تردد بود توسط دو دستگاه پراید متوقف می گردد و سارقین پس ازپیاده شدن به راحتی خودرو حمل پول را بسرقت می برند.


خودرو حمل پول بانک پاسارگاد صبح امروز به سرقت رفت.

 صبح امروز در ساعت 07:47 یکی از خودروهای حمل پول بانک پاسارگاد که در بزرگراه حقانی در تردد بود توسط دو دستگاه پراید متوقف میگردد و سارقین پس ازپیاده شدن به راحتی خودرو حمل پول را بسرقت می برند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با انتقاد از کوتاهی مسئولان بانک پاسارگاد در تامین امنیت خودرو اعلام کرد: متاسفانه علیرغم تذکرات پلیس و حتی شرایط تامین امنیت خودروهای حمل پول ، مسئولین مربوطه هیچگونه تامین امنیتی برای خودرو از قبل پیش بینی نکرده و همراه این خودرو فرد مسلح برای تامین امنیت نبوده است.

بلافاصله پس از سرقت تیم کاراگاهان پلیس آگاهی پایتخت مشغول بررسی و شناسایی سارقین گردیدند و میزان وجوه نقد به سرقت رفته هنوز مشخص نیست. قطعا نتیجه تحقیقات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s