پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

تبلت -تلفن تاشوی هوشمند جدید سامسونگ رونمایی شد

چراغ رقابت نفس گیر را سامسونگ روشن کرد

سامسونگ

ساعت 24-دنیای تکنولوژی که جزییات آن در طراحی و ساخت تلفنهای همراه به کار می رود دنیایی ویژه است که تنها بازیگران اصلی آن را از نزدیک احساس می کنند. البته درمیان میلیاردها نفری که از هواداران سرسخت این نماد امروز فناوری دردنیا به حساب ی آیند شمار قابل اعتنایی نیز شیفته دنیای اسرار آمیز این پدیده شده و همان ها هستند که بازار موبایل را داغ و سود آور می کنند.

دراین سو نیز شرکتهایی از جنس تکنولوژی در بزرگترین ابعاد رقابت نفس گیر برای ماندن دربازار و به دست آوردن سهم بیشتر را تجربه می کنند.  این رقابت نفس گیر با هزینه های پژوهشی سرسام آور شکل و ماهیت تازه ای به دنیای کسب و کارداده است و البته جا بازکردن در دل مشتریان در دنیا کار آسانی نیست .دراین دنیای عجیب و شگفت انگیز است که مراسم رونمایی از یک تلفن همراه نیز به میدان رقابت تبدیل شده است و خود یک بازار دارد. درمیان شرکتهای کوه پیکر تکنولوژیک تولیدکننده موبایل شرکت سامسونگ برای ایرانیان به دلیل اینکه  به هردلیل آن را بر سایر موبایل ها ترجیح داده اند جذابیت دارد.

ایرانیان هوادار روزآمد ترین موبایل که به سامسونگ و تولیدات آن علاقه دارند و آن را با سلیقه و درآمد خود سازگار می بینند ازهم اکنون چشم به راه تلفن همراه هوشمند تاشو با دو صفحه نمایش سامسونگ هستند که روز چهارشنبه ۷ نوامبر  از از آن  رونمایی شد. با پایین آمدن سود فروش تلفن‌های همراه سامسونگ، این شرکت قصد دارد با معرفی این گوشی هوشمند نظر مشتریان را جلب و برنامه‌نویسان اندروید را برای نوشتن برنامه‌های جدید تشویق کند.

جاستین دانسیون، یکی از مدیران ارشد بخش بازاریابی شرکت سامسونگ در مراسمی در شهر سانفرانسیسکوی آمریکا با اشاره به این نکته که شرکت‌های متعددی قصد دارند تلفن‌های تاشوی هوشمند تولید کنند، نمونه‌ای از گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی به قطر ۱۸.۵ سانتیمتر را به مدعوین نشان داد و از قابلیت‌های این محصول جدید صحبت کرد.سامسونگ اعلام کرده است که در ماه‌های آینده این محصول به تولید انبوه خواهد رسید.این تلفن تاشوی هوشمند جدید سامسونگ شبیه به یک تلفن همراه قطور با یک صفحه هوشمند است. با باز کردن آن، گوشی تبدیل به تبلت می‌شود.شرکت سامسونگ در مراسم رونمایی از تلفن جدیدش به حضار و خبرنگار اجازه دست زدن و بررسی محصول را از نزدیک نداد.

سرپرست بخش طراحی اندروید در شرکت گوگل نیز با نمایندگان سامسونگ در مراسم معرفی محصول جدید بر روی صحنه بود و اعلام کرد گوگل قصد دارد برنامه‌های اندرویدی برای تلفن همراه جدید طراحی کند.کارشناسان تکنولوژی حاضر در مراسم به خبرنگاران گفتند سامسونگ باید نشان دهد این محصول چیزی بیشتر از یک عمل تبلیغاتی است و قابلیت‌های آن را ثابت کند.هنوز درباره قیمت احتمالی تلفن همراه هوشمند تاشوی سامسونگ خبری منتشر نشده است و اما انتظار می‌رود قیمت آن از دیگر محصولات سامسونگ بسیار بالاتر باشد.شرکت چینی هواوی نیز اعلام کرده است قصد دارد تولید تلفن هوشمند با صفحه نمایش تاشو را از اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز کند. سامسونگ یک غول آسیایی است که با شرکت آمریکایی اپل رقابت بزرگ و نفس گیری را دردهه های اخیر به راه انداخته و البته دربرخی از سرزمین ها مثل ایران اپل را به هردلیل شکست داده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');