چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹

چند راننده و کامیون‌دار در کشور بیمه هستند؟

ساعت 24- سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: با مصوبه مجلس و اختصاص ردیف بودجه رانندگان می‌توانند از خدمات اجتماعی درمانی و بازنشستگی این سازمان بهره‌مند شوند.

 انوشیروان محسنی بندپی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیمه رانندگان و کامیون‌داران در اصلاحیه بودجه سال ۹۷ قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اولویت‌های موردنظر شناسایی و در بودجه سال آینده لحاظ شده است و اصلاح برخی لایحه‌ها نیز دستور کار قرار دارد.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه با پیشنهاد دولت و مصوبه مجلس برای تداوم بیمه رانندگان و کامیون‌داران اعتباری معادل ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شد، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود دستگاه‌های مسئول از این لایحه‌ها حمایت کنند.

وی بیان اینکه برای تحقق اهداف موردنظر در این سازمان حمایت‌های دولت ضروری است گفت: در اصلاحیه بودجه ۹۷ نیز یک میلیون راننده و کامیون‌دار از خدمات تأمین اجتماعی بهره‌مند می‌شوند.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s