پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵

ایمنی کامل در خط ۷ مترو رعایت شده است

مترو

ساعت 24- مدیرعامل گفت: نصب هواکش‌های میانی خط هفت در حال تکمیل است و این موضوع به آن معنا نیست که موارد ایمنی در خط ۷ رعایت نشده است.

علی امام مدیرعامل شرکت مترو واکنش به توئیت یکی از اعضای سابق شورای شهر در رابطه با کامل نبودن هواکش‌های میانی خط ۷ مترو اظهار کرد: در ایستگاه‌های مورد بهره برداری سیستم‌های هوا رسان که وظیفه هواکشی و هوادهی را دارند، نصب شده است.

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه افزود: بهره برداری از خطوط مترو از قدیم به صورت فاز به فاز انجام می‌گرفته و همچنان خط ۷ مترو در حال تکمیل است و البته به این مفهوم نیست که ایستگاه‌های مورد بهره برداری ایمنی ندارند و جان مردم در خطر است.

امام بیان کرد: می‌توان سناریوهای متفاوتی برای حفظ ایمنی جان مسافر طراحی کرد و ممکن است برخی دلسوزان از این سناریوهای جایگزین اطلاعی نداشته باشند.

وی تاکید کرد: بهره برداری از خط ۷ با ایمنی کامل انجام می شود، که البته مفهوم از ایمنی کامل، تکمیل ۱۰۰ درصدی همه‌ی سامانه‌ها نیست.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s