سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴

رونالدو: از ریزش موی خود خجالت نکشید!

ساعت 24- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، در حاشیه تاسیش کلینیک پیوند موی خود در مادرید صحبت کرد.

رونالدو با سفر به مادرید خبر از تاسیس پیوند کلینیک موی خود در کشور اسانیا داد و حالا از علاقه خود به شهر مادرید و دلایل آن در حاشیه افتتاح این کلینیک صحبت کرده است.

کریستیانو رونالدو گفت: "مادرید همیشه شهر مورد علاقه من بوده و در زندگی من ارمغان آور اتفاقات شیرینی بوده است. همسر من مادریدی و البته کمی با ریشه آرژانتینی است و فرزندان من در این شهر متولد شده اند.

من پیروزی های بزرگ و زیادی در شهر مادرید کسب کرده ام و این شهر کمک زیادی به پیشرفت من در این سال ها داشته است و به همین دلیل من عاشق اسپانیایی ها هستم.

ریزش مو یک مشکل بسیار بزرگ در اروپا و در سراسر جهان است و ما می خواهیم به مردم کمک کنیم تا اعتماد به نفس خود را بهبود بخشیده و از رجوع پیش ما خجالت نکشند.

همه دوست دارند از تصویر و چهره خود مراقبت کند و به همین دلیل است که زمانی که پائولو راموس، مدیر اجرایی گروه به من درباره این پروژه گفت، من بلافاصله متوجه شدم که این کلینیک اتفاقی منحصر به فرد و پروژه ای موفقیت آمیز است و ما می خواهیم به اسپانیایی ها و اقتصاد این کشور کمک کنیم."

ورزش سه

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s