یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱

زمان دیدار ماشین سازی تبریز تغییر کرد

ساعت 24- زمان یکی از دیدارهای ماشین سازی تبریز در لیگ برتر تغییر کرد.

کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال از تغییر زمان مسابقات هفته ۲۷ ام و ۲۸ ام لیگ برتر خبر داد و زمان یک مسابقه معوقه را هم اعلام کرد.

با توجه به حضور تیم‌های ذوب آهن و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و لزوم انجام دیدار معوقه تیم ذوب آهن قبل از هفته ۲۹ ام تغییراتی در برنامه مسابقات لیگ برتر به وجود آمد.

براین اساس دیدار تیم‌های ماشین سازی تبریز و سایپا از هفته ۲۷ ام روز پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می‌شود.

دیدارهای تیم‌های استقلال و پدیده در ۷ اردیبهشت، سایپا و پدیده ۱۵ اردیبهشت ماه و پارس جنوبی و ذوب آهن هم ۱۳ اردیبهشت ماه برگزار شده و دیدار معوقه ذوب آهن و سایپا از هفته ۱۸ ام هم روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s