دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴

یورش اروپا به خرید از لاکهید مارتین !

تجهیزات نظامی

ساعت 24-سازندگان تسلیحات و تجهیزات نظامی در امریکا اعلام کردند که درخواست های کشورهای اروپایی از این شرکت ها برای دریافت جنگنده، تجهیزات دفاع موشکی و دیگر تسلیحات به سرعت رو به افزایش است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دولت آمریکا یک گروه از مقامات ارشد خود از جمله وزیر بازرگانی را به نمایشگاه هوایی امسال پاریس اعزام کرد جایی که ۴۰۰ شرکت آمریکایی نیز تجهیزاتشان را به نمایش گذاشتند.

شرکت لاکهید مارتین، بوئینگ و چند شرکت سازنده تسلیحات اعلام کردند که شاهد افزایش درخواست ها از شرکت های آمریکایی در این نمایشگاه هوایی پاریس به رغم تشدید تنش های تجار میان واشنگتن و اروپا بوده اند.

ریک ادواردز مدیر بخش بین الملل شرکت لاکهید مارتین عنوان کرد: در دو دوره قبلی نمایشگاه هوایی پاریس سفارش ها به شرکت های امریکایی زیاد نبود اما اکنون شاهد سریع ترین رشد بازار برای لاکهید مارتین در اروپا در مقایسه با دیگر مناطق جهان هستیم.

از زمان الحاق منطقه کریمه به روسیه در سال ۲۰۱۴، هزینه های نظامی بیشتر کشورهای اروپایی افزایش یافت که در این راستا تمرکز این کشورها تقویت امور دفاع موشکی و به روز کردن ناوگان جنگنده های قدیمی شان بود. اعضای ناتو در سال ۲۰۱۴ موافقت کرده بودند که در راستای هزینه کردن دو درصد از تولید ناخالص ملی خود در امور دفاعی حرکت کنند.

اریک فنینگ مدیر ارشد اجرایی انجمن صنایع هوا و فضا اعلام کرد که این وعده ناتو و همچنین نگرانی های اروپایی ها در مورد روسیه در حال اضافه کردن درخواست ها برای دریافت تجهزات نظامی بیشتر از سوی اروپا است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s