چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶

ترافیک در مسیرهای شمالی تهران سنگین است

ساعت24- تردد خودروها در کلیه مسیرهای شمالی استان تهران سنگین است.

تردد خودروها در کلیه مسیرهای شمالی استان تهران سنگین است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران عصر چهارشنبه در این باره گفت: در حال حاضر تردد خودروها در مسیر تهران- جاجرود محدوده پلیس راه جاجرود و همچنین آزاد راه بومهن و پردیس سنگین است.

عادی مصدقی با بیان اینکه در مسیر تهران- هراز محدوده امامزاده هاشم (ع) نیز ترافیک سنگین است افزود: در جاده تهران- دماوند تا محدوده شهر گیلاوند نیز ترافیک سنگین است.

وی ادامه داد: در مسیر بزرگراه امام رضا (ع) به سمت پاکدشت نیز تردد خودروها بصورت نیمه سنگین در جریان است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران خاطرنشان کرد: در مسیرهای تهران به کرج، قم و ساوه نیز تردد خودروها بصورت پرحجم اما روان در جریان است.

به گفته وی، در کلیه مسیرهای منتهی به شهر تهران نیز تردد خودروها بصورت روان و عادی در جریان است.

مصدقی یادآور شد: ۳۰ تیم ویژه راهداری بصورت شبانه روزی در جاده های استان تهران به ویژه جاده های شمالی استان مستقر و در راستای کنترل ترافیک گشت زنی می کنند.

وی به همه رانندگان توصیه کرد جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های سراسر کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند و به هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s