سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱

پرونده ۲قاچاقچی بزرگ موادمخدر بسته شد

ساعت 24- فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: با کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک پرونده دو قاچاقچی بزرگ مواد مخدر در این شهر نیز بسته شد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر و به منظور ضربه زدن به باندهای قاچاق، شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ که در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام کار اطلاعاتی دقیق، یک دستگاه خودرو ۴۰۵ را به کمک نیروهای عملیاتی یگان امداد در محور ماهشهر به آبادان توقیف و پس از بازرسی خودرو مقدار ۱۰ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

تقی زاده گفت: در این رابطه دو قاچاقچی معروف مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی آبادان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با قاچاقچیان مواد مخدر و مخلان امنیت و آرامش مردم به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آن‌ها نمی‌دهد، تصریح کرد: از همشهریان می‌خواهیم تا هرگونه مورد مشکوکی را به طور سریع از طریق تماس فوریتی ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s