رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 595228

ربودن ۲ بردار جوان برای ۵۰۰۰ دلار در تهران

ساعت24-۲ برادر جوان که قصد مهاجرت داشتند، طعمه آدم‌ربایان شدند.

html>

اواخر شهریورماه سال جاری، وقوع آدم‌ربایی ۲ برادر اهل کشور افغانستان در تهران در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس و بازپرس دادسرای امور جرائم جنایی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی بازپرس جنایی و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی نشان داد، ۲ برادر که ساکن کرج بودند پس از آشنایی با یک گروه مهاجرتی در فضای مجازی برای مذاکره اولیه به تهران آمدند که در آنجا توسط افرادی به مکانی نامعلوم ربوده شدند.

بررسی‌های بیشتر تیم جنایی مشخص کرد، آدم‌ربایان پس از ربودن ۲ مرد جوان به مکانی نامعلوم در تهران آنها را هدف ضرب و جرح قرار دادند و فیلم شکنجه را برای اخاذی و دریافت ۵ هزار دلار به خانواده ۲ برادر ارسال کردند.

در ادامه مشخص شد، متهمان ۲ برادر را تهدید به قتل کردند و ادعا داشتند اگر ۵ هزار دلار را دریافت نکنند آنها را آتش خواهند زد که بازپرس جنایی پرونده پس از دریافت این اطلاعات مهم به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی دستور داد تا عاملان این آدم‌ربایی را شناسایی کنند.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط بازپرس دادسرای امور جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهمان وارد عمل شده‌اند.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها