چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰

تکذیب یک ادعا

عراقچی هرگز عضو سپاه قدس نبوده است

ساعت 24-ادعاهای جواد منصوری از مدیران پیشین وزارت امور خارجه کشورمان درباره عضویت برخی مسئولان این وزارتخانه از جمله سید عباس عراقچی را در نیروی قدس سپاه تکذیب شد.

 یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه کشورمان  ضمن ابراز تعجب از ادعاهای جواد منصوری از مدیران پیشین وزارت امور خارجه و سفیر اسبق ایران در چین درباره عضویت تعدادی از مسئولان و مقامات این وزارتخانه از جمله سید عباس عراقچی در نیروی قدس، این ادعاها را تکذیب کرد.

وی این ادعاها را بی اساس و خلاف واقعیت برشمرد.

جواد منصوری اولین فرمانده کل سپاه پاسداران و سفیر اسبق ایران در چین در گفت‌وگویی با ماهنامه رمز عبور، ادعا کرد که سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه و سفرای ایران در عراق، لبنان و سوریه عضو نیروی (سپاه) قدس هستند.

وی گفته بود: بعضی‌ها از جمله آقای عراقچی سابقه نیروی قدس را دارند و نیروی قدس آنها را به وزارت خارجه معرفی کرده است.

خبرگزاری بسیج

نظرات

  • آرمان ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۲
    0 0
    خوب چه اشکالی دارد؟ بودن در سپاه قدس که در خارج از مرزها برای حفظ امنیت کشور مبارزه می کند افتخار است.اینکه کسی عضو سپاه قدس باشد باعث مباهات است نه شرمندگی .اینکه کسی بخاطر کشورش و مذهبش از جان بگذرد افتخار دارد.درود بر همه کسانی که با ایثار جان خود از امنیت کشور محافظت می کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s