پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

توضیح دادستان کل کشور در مورد خودکشی های اخیر در زندان

جت‌الاسلام‌ محمدجعفر منتظری

ساعت24-حجت الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره بازداشتی‌های حوادث اخیر گفت: کسانی که نقش مهمی در تخریب نداشتند آزاد شدند و تعداد اندکی از آنها باقی مانده‌اند و فرقی بین دانشجو و غیر دانشجو نیست؛ ملاک بازداشت‌شدگان، عمل آنهاست.

 حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه حضور در مراسم اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و در جمع خبرنگاران با اشاره بازداشتی‌های حوادث اخیر گفت: کسانی که نقش مهمی در تخریب نداشتند آزاد شدند و تعداد اندکی از آنها باقی مانده‌اند و فرقی بین دانشجو و غیر دانشجو نیست؛ ملاک بازداشت‌شدگان، عمل آنهاست.


دادستان کل کشور درباره خودکشی یک فردی در زندان اوین گفت: این فرد معتاد بوده و خودکشی کرده است و فیلم آن هم موجود است و در عین حال در حال ادامه تحقیق هستیم.

منتظری درباره فردی که در زندان اراک بوده و گفته شده او هم خودکشی کرده است بیان داشت: فرد اراکی در زندان نیروی انتظامی بوده است. پزشکی قانونی در حال تحقیقات است و بنا بر گزارشات او هم خودکشی کرده است.
 

وی همچنین خبر خودکشی یک فرد دیگر در زندان دزفول را جعلی بیان کرد.

دادستان کل کشور بیان داشت: در حوادث اخیر بسیاری از کسانی که فریب خورده اند و تحت تاثیر جو قرار گرفته اند آزاد شده اند و بقیه هم آزاد می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری درباره نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در انقلاب گفت: نقش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پیدایش، تثبیت و تداوم دوران انقلاب بی بدیل است، مخصوصا در دروران دفاع مقدس که آرزو می کنم جایگاه عالی اش را متعالی کند.

میزان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.