شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸

زورگیران میلیونی ظرف یک ساعت دستگیر شدند

دستگیری

ساعت 24- رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد، با اشاره به دستگیری ۲ زورگیر در محدوده خاوران، گفت: این دو متهم یک ساعت پس از سرقت بازداشت شده و از آنها بیش از ۲ میلیون تومان اموال مسروقه کشف شد.

سرهنگ "منصور حشمتیان" به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن محدوده خاوران در خصوص سرقت و زورگیری های انجام شده از سوی ۲ زورگیر، دستگیری متهمان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل یک تیم حرفه ای و حضور در محل مشخص شد که دو مرد با لباس های انتظامی و استفاده از تجهیزات قلابی، اقدام به ضرب و جرح شهروندان و سرقت از آنها کرده و از آنجا که احتمال داشت هنوز در محل حضور داشته باشند، ماموران به صورت همه جانبه اقدام به بررسی محدوده سرقت ها کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: این اقدام در نهایت ظرف یک ساعت به نتیجه رسید و در نهایت هر دو سارق زورگیر که با البسه نظامی قلابی در حال پرسه زنی و انتخاب سوژه جدید برای زورگیری بودند، شناسایی و در کسری از ثانیه هر دو دستگیر شدند.

رئیس کلانتری ۱۳۲، اظهار داشت: هر دو متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل شده و در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر جعل عنوان، زورگیری و تهدید شهروندان با سلاح قلابی، اعتراف و در بازرسی از آنها مبلغ، ۲ و میلیون و ۳۸۳ هزار تومان وجه نقد، چهار عدد سکه طلا، دو جفت گوشواره، هفت رشته زنجیر، ۳۷۰ گرم طلا، پنج دستگاه گوشی تلفن همراه، یک قبضه سلاح قلابی و ۲۳ قبضه چاقوی ضامن دار کشف شد.

سرهنگ حشمتیان، تصریح کرد: به این ترتیب هر دو متهم پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه ششم آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند تا در خصوص سرقت های دیگرشان نیز تحقیقات انجام گیرد.

مهر

برچسب‌ها

نظرات

  • ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۹
    0 0
    فردا ازادند

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.