سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۷

محمود واعظی مشمول قانون بازنشستگی است؟

ساعت 24- یک منبع آگاه گفت: محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور مشمول قانون بازنشستگی نیست، ضمن اینکه علی جنتی هم سرپرست نهاد ریاست جمهوری نمی‌باشد.

یک منبع آگاه در نهاد ریاست جمهوری، در واکنش به این خبر که محمود واعظی و علی جنتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند، اظهار کرد: آقای علی جنتی را به طور دقیق مطلع نیستم، اما او سرپرست نهاد ریاست جمهوری نیست و مشاور سرپرست نهاد آقای واعظی بوده که در این خبر به اشتباه درج شده است.

وی افزود: واعظی هم مشمول قانون بازنشستگی نیست و حتی در گذشته خودش در مصاحبه‌ای این موضوع را گفته است.

همچنین جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در این رابطه اظهار کرد: من در جریان دقیق این موضوع نیستم و باید این موضوع را از قسمت امور اداری نهاد ریاست جمهوری جویا شد، به این دلیل که اطلاعات کامل کارمندان را دستگاه‌های اجرایی دارند.

امروز خبری مبنی بر اینکه واعظی و علی جنتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند در رسانه‌ها مطرح شد.

گفتنی است قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی، ۲۷ شهریور ماه از سوی رئیس جمهور برای اجرا به «سازمان اداری و استخدامی کشور» ابلاغ شد و بر این اساس، ۲ ماه پس از ابلاغ این قانون باید بازنشستگان دستگاه‌های متبوعشان را ترک کنند.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

نظرات

  • ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۶:۰۵
    5 0
    باید بروند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');