پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶

خبر رویترز از هواداران رویایی پرسپولیس

ساعت 24- خبرگزاری رویترز از جو ورزشگاه آزادی در روز بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا نوشته است.

پس از شکست 2 بر صفر در مرحله رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما، برانکو ایوانکوویچ چشم انتظار حضور پرشور هواداران تیمش است تا بتواند این نتیجه را در بازی برگشت جبران کند.


انتظار می‌رود جمعیتی بیش از 80 هزار نفر در ورزشگاه آزادی تهران حاضر شوند و تیم ایوانکوویچ که در مرحله رفت فینال، 90 دقیقه ناامید کننده را در ژاپن سپری کرد با کمک یار دوازدهم خود، نتیجه را برگرداند.


برانکو، سرمربی پرسپولیس در این باره گفت: "بازی کردن در ورزشگاه خانگی همیشه آسان‌تر از بازی خارج از خانه است و ما در برابر 80 هزار هوادارمان بازی خواهیم کرد که همیشه یار دوازدهم تیم بوده‌اند. هواداران همیشه ما را به شدت حمایت کرده‌اند، امیدوارم آنها در این بازی نیز اینگونه باشند و ما بتوانیم کاری انجام دهیم و کاشیما را شکست دهیم. تا پایان بازی تلاش خود را انجام خواهیم داد تا قهرمان شویم."

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');