پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰

این بار امضای «پلوسی» تضمین است؟!

ساعت 24- انتخاب نانسی پلوسی به عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا موجب دلگرمی حامیان دولت برای استیضاح ترامپ شده است؛ تا جایی که حتی امیدوارند با برکناری ترامپ، یک رئیس جمهور دموکرات بر سر کار آمده و این کشور به برجام بازگردد!

نانسی پلوسی نماینده ایالت کالیفرنیا برای دومین بار به عنوان رئیس مجلس نمایندگان انتخاب شد. وی اولین زنی است که به ریاست کنگره آمریکا رسیده و همزمان با بالا گرفتن اختلافات بر سر بودجه ساخت دیوار مرزی با مکزیک، هدایت کنگره را در اختیار گرفته است.

پلوسی در اولین موضع گیری خود گفت: خواهان پایان تعطیلی دولت است، اما از ساخت دیوار مرزی مورد نظر دونالد ترامپ حمایت نخواهد کرد.

این قبیل مناقشات، اما باعث دلگرمی حامیان دولت روحانی برای استیضاح ترامپ شده است؛ تا جایی که حتی امیدوارند با برکناری ترامپ، یک رئیس جمهور دموکرات در آمریکا بر سر کار آمده و این کشور به برجام بازگردد!

ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s