سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷

وزیر صنعت: در خودرو شاهد افزایش تولید هستیم

ساعت24-وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش تولید روزانه خودرو خبر داد و گفت: این اتفاق، خبر خوبی برای مصرف کنندگان و جامعه صنعت خودرویی کشور است.

«رضا رحمانی» که در جمع مدیران معاونت امور صنایع وزارتخانه سخن می گفت افزود: با تلاش معاونت امور صنایع و دستورات رئیس جمهوری در این بخش، با تعیین شدن تکالیف خودروسازان برای ایفای تعهدات خود به مشتریان، موضوع به خوبی مدیریت شد.
به گزارش ایرنا، سایپا در روزهای گذشته اعلام کرده بود که توانسته با میانگین تولید روزانه یک هزار و ۱۶۸ دستگاه خودرو در هفته چهل و پنجم، نسبت به هفته های چهل و سوم و چهل و چهارم امسال رشد ۱۹.۸ درصدی تولید را رقم بزند.
این گروه خودروسازی درهفته چهل و سوم بطور میانگین ۹۷۵ دستگاه در روز و در هفته چهل و چهارم بطور میانگین یک هزار و ۹۵ دستگاه خودرو تولید کرد.
برپایه آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت، از آغاز امسال تا پایان دی ماه، ۸۱۲ هزار و ۹۷۹ دستگاه انوع خودرو در کشور تولید شد که در مقایسه ا پارسال ۳۵.۴ درصد کاهش نشان می دهد.

منبع: ایسنا

نظرات

  • حسن ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۵
    0 0
    آخه پراید هم شد ماشین. تو اروپا با این پول پراید بهترین ماشین رو میدن.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s