یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳

فرصت طلایی تراکتورسازی از دست رفت

ساعت 24- تیم تراکتورسازی فرصت طلایی برای رسیدن به بین تیم‌های بالای جدول را از دست داد.

 هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال کشور با کسب 4 امتیاز برای فوتبال تبریز همراه بود.

تیم ماشین‌سازی تبریز با پیروزی با ارزش برابر نفت آبادان 20 امتیازی شده و سومین برد خود را در لیگ برتر کسب کرد. سبزپوشان با این برد نیمه اول جدول صعود کرده و در رده هشتم قرار گرفتند.

اما تراکتورسازی که در قائم‌شهر با یک گل از تیم نساجی پیش افتاده بود، در دقیقه 73 گل تساوی را دریافت کرده و 2 امتیاز حساس را از دست داد.

از شانس بد تراکتورسازان، این هفته تیم‌های سپاهان اصفهان و پدیده مشهد به برتری دست یافته و تنها پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان مغلوب شده است تا فاصله تراکتورسازی با صدر جدول به 5 امتیاز افزایش یابد.

اگر تراکتورسازی برابر نساجی به برتری دست می‌یافت، فاصله این تیم با صدرنشین لیگ به 3 امتیاز می‌رسید، اما حالا اگر استقلال در بازی خود برابر ذوب‌آهن به پیروزی برسد، سرخپوشان تبریزی یک پله در جدول سقوط کرده و در رده پنجم قرار می‌گیرند.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s