یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۲

گریه‌های دختر ۲ ساله راز قتل مرد میلیاردر را لو داد

ساعت 24- جسد خونی مردی ثروتمند در ماشینش پیدا شد. پلیس تگزاس دختری ۲ ساله را در کنار جسد پدرش در کنار یکی از خیابان‌های این کشور پیدا کرد. به گفته مامور پلیس دختر بچه که خونی بود از شدت گریه زیاد بی حال شد و جسد پدرش که به خاطر شلیک گلوله به سرش کشته شده بود به پزشکی قانونی منتقل شد.

جسد خونی مردی ثروتمند در ماشینش پیدا شد. پلیس تگزاس دختری ۲ ساله را در کنار جسد پدرش در کنار یکی از خیابان‌های این کشور پیدا کرد. به گفته مامور پلیس دختر بچه که خونی بود از شدت گریه زیاد بی حال شد و جسد پدرش که به خاطر شلیک گلوله به سرش کشته شده بود به پزشکی قانونی منتقل شد. به گفته مادر کودک همسرش از بیماری روحی و روانی رنج می‌برد و بارها با کتک زدن دخترشان عصبانیت خود را تخلیه می‌کرد و شب حادثه با تهدید به خودکشی وقتل دخترشان از خانه بیرون رفت و چند ساعت بعد پلیس با خانه شان تماس گرفت و گزارش مرگ همسرش را داد.

رکنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s