دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸

سفیر ایران در امان: ماموریت دیپلماتیکم به پایان رسید

ساعت 24- سفارت جمهوری اسلامی ایران در امان مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور برخی مسئولان اردنی و دیگر کشورهای عربی و خارجی برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری مدار الساعه، سفارت جمهوری اسلامی ایران در اردن مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هتل لو رویال برگزار کرد. در این مراسم مجتبی فردوسی پور، سفیر جمهوری اسلامی ایران در امان اعلام کرد که پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگرفته از اراده ملت برای رهایی از استعمار است.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی علیرغم توطئه‌ها و تحریم‌ها افزود که ایران با دستاوردهای انقلاب اسلامی عظمت خود را ثابت کرد.

مجتبی فردوسی‌پور در ادامه افزود: از اینجا اعلام می‌کنم که مأموریت من به عنوان سفیر ایران در اردن به پایان رسید و ۲۱ ماه جاری این کشور را ترک خواهم کرد.

بر اساس این گزارش، سفیر کشورمان در امان نام سفیری که قرار است به جای او به اردن برود را اعلام نکرد.

سفیر کشورمان در امان در پایان سخنرانی خود گفت: زنده باد اردن، زنده باد جمهوری اسلامی ایران.

برخی از مسئولان اردنی و رؤسای هیأت‌های دیپلماتیک برخی کشورهای عربی و خارجی نیز در این مراسم حضور داشتند.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s