سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹

تعطیلی همه مدارس و بنادر هرمزگان

تعطیلی

ساعت24 -بارش شدید باران توام با وزش باد در هرمزگان، مدارس و بنادر این استان را به تعطیلی کشاند و ادارات غیرمرتبط با ستاد بحران شهرستان بندرعباس نیز با دو ساعت تاخیر باز است.

مدارس شهرستان‌های بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر، بستک و رودان در نوبت صبح و مدارس بندرلنگه در دو نوبت صبح و ظهر امروز سه‌شنبه 23 بهمن‌ماه تعطیل شد.

تعطیلی مدارس در میناب منوط به تشخیص مدیران بوده و تمامی ادارات مرکز استان بجز ادارات مرتبط با ستاد مدیریت بحران، امروز با دو ساعت تاخیر باز است.

بنابر اخطار هواشناسی دریایی مبنی بر احتمال وقوع طوفان دریایی، تردد کلیه شناورها سبک و سنگین در مسیر دریایی کیش به چارک، آفتاب و بالعکس، متوقف و ازسرگیری تردد پس از حصول شرایط جوی پایدار اطلاع‌رسانی می‌شود.

بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز و فعالیت شناورهای صیادی نیز به علت بارندگی و باد شدید تا مساعد شدن شرایط جوی ممنوع است.

منبع:فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s