سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳

کشف و ضبط ۳۰۰ کیلوگرم ضایعات گوشت

ساعت 24- مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه از کشف و ضبط ۳۰۰ کیلوگرم ضایعات گوشت و نیم تن شیرینی غیرمجاز در کرمانشاه خبر داد.

خدادادیان مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه  از کشف و ضبط ۳۰۰ کیلوگرم ضایعات گوشت و نیم تن شیرینی غیرمجاز در کرمانشاه خبر داد.

وی گفت: با توجه به گزارشات مردمی و پیگیری صورت گرفته توسط بازرسان بهداشت محیط طی دو روز گذشته از یک منزل مسکونی حدود ۳۰۰ کیلوگرم ضایعات گوشت که به صورت غیرمجاز نگهداری می شد کشف وضبط شد.
 
خدادادیان گفت: این محموله که از نظر کارشناسان اداره دامپزشکی غیر قابل مصرف تشخیص داده شد باحکم قضایی پس از انتقال به اداره اجراییات شهرداری معدوم و پرونده پس از تکمیل به مقام قضایی جهت پیگیری ارسال شد.
 
وی بیان کرد:همچنین حدود نیم تن شیرینی غیرمجاز نیز که با رنگ شیمیایی و مواد اولیه بی کیفیت تولید شده بود نیز در یک کارگاه کشف و ضبط شد.
 
وی افزود: دراین کارگاه شیرینی به صورت عمده در بسته های غیرمجاز بسته بندی و جهت فروش به فروشگاههای سطح شهر و یا شهرستانهای دیگر ارسال می شد.
 
مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه  گفت:این مکان با دستور قضایی پلمب و پرونده آن به اداره تعزیرات ارسال شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s