شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳

انفجار گاز، یک جوان را به کام مرگ کشاند

ساعت24- فرماندار شادگان گفت: ظهر امروز یک انفجار در یک منزل مسکونی در دارخوین شادگان رخ داد که بر اثر آن یک جوان حدوداً 23 ساله جان خود را از دست داد.

سعید حاجیان فرماندار شادگان دقایقی پیش اظهار کرد: ظهر امروز حدود ساعت 11 یک انفجار در یک منزل مسکونی در دارخوین شادگان رخ داد که بر اثر آن یک جوان حدوداً 23 ساله جان باخت.

فرماندار شادگان با بیان اینکه این منزل به علت شدت انفجار تخریب شد، عنوان کرد: یک جوشکار سیار در حیاط منزل شخصی در حال جوشکاری بود که این انفجار رخ داد؛ فرد دیگری در این انفجار مصدوم نشد.

وی افزود: طبق بررسی‌های اولیه علت انفجار کپسول گاز اعلام شد ولی تحقیقات برای مشخص شدن علت حادثه در حال انجام است.

 دارخوین شهری در بخش مرکزی شهرستان شادگان در خوزستان است. این شهر با ادغام سه روستای بزرگ البوبالد، دارخوین و یوخان (علی ابن الحسین) در سال ۱۳۸۷ به شهر تبدیل شد.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s