یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷

«ماکرون» جلیقه‌زردها را محکوم کرد!

ماکرون

ساعت 24- رئیس‌جمهوری فرانسه در اظهاراتی و به بهانه موضوع یهودی ستیزی، جلیقه‌زردها را محکوم کرد!

به گزارش اسپوتنیک، امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه به بهانه شعارهای یهودی ستیزانه گروهی از معترضین، جلیقه زردها در این کشور را به شدت محکوم کرد.

ماجرا از آنجا آغاز شد که عده‌ای از معترضین دیروز شعارهایی را علیه آلن فینکل‌کوت روشنفکر و فیلسوف فرانسوی که در حال عبور از کنار آن‌ها بود سردادند. ماکرون نیز به بهانه این رویداد، گفت که چنین حوادثی را تحمل نخواهد شد و جلیقه زردها را محکوم کرد.

بر اساس اعلام وزارت کشور فرانسه، تعداد معترضین در روز شنبه در سراسر کشور ۴۱ هزار و ۵۰۰ نفر بوده است که از این تعداد، ۵ هزار نفر در پاریس به خیابان‌ها آمده بودند.

به گزارش گروه اخبار جهان ساعت 24 ، معترضین تعداد شرکت‌کنندگان را بسیار بیشتر از این ارقام اعلام می‌کنند و یکی از آن‌ها به خبرگزاری فرانسه گفت که تنها در پاریس، ۱۵ هزار نفر به خیابان‌ها آمده بودند.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s