پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

کشف ۶۷ کیلوگرم تریاک از ۳ قاچاقچی در خیابان دماوند

ساعت24-رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، از انهدام باند قاچاق و توزیع تریاک در شرق تهران خبر داد.

 در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از موادفروشان سابقه‌دار، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از مأموران عملیاتی پایگاه نهم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و اقدامات اطلاعاتی مشخص شد متهم در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر فعالیت گسترده‌ای داشته و به تازگی با خریداری یک محموله تریاک از قاچاقچیان جنوب کشور و دپو آن در مخفیگاه خود در خیابان دماوند، قصد توزیع آن را دارد.

به دنبال این موضوع و در پی تجمیع اطلاعات به دست آمده، پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم صادر شد.

در نهایت شامگاه دوازدهم اسفندماه تیمهای عملیاتی پایگاه نهم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ به مخفیگاه متهم اعزام شدند و پس از چندین ساعت مراقبت نامحسوس سرانجام متهم و دو همدستش را حین ورود به مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سرهنگ محمد بخشند؛ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با اعلام این خبر گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 67 کیلو و 400گرم تریاک کشف شد و هر سه متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی ضمن اعتراف به جرائم ارتکابی به همراه پرونده در اختیار دادسرا قرار گرفتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s