یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

نامه مهم پرسپولیس برای برانکو

ساعت24 -پرسپولیس برای توافق با برانکو و تمدید قرارداد با او نامه‌ای به ایوانکوویچ داده است.

 برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس روزهای ایده‌آلی را پشت سر می‌گذارد. او سه فصل پیاپی قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. با این حال اوضاع بیرون از مستطیل سبز چندان به نفع مرد کروات نیست و او در دریافت حق و حقوق خود مشکلات زیادی دارد. در میان بدهی‌ها و مشکلات مالی پرسپولیس، او هم حقوق خود را به شکل کامل دریافت نمی‌کند. همین باعث شده تا برانکو تصمیم بگیرد تا برای تمدید قرارداد با پرسپولیس و یا حتی برای فصل آینده هم به فرصتی برای فکر کردن نیاز داشته باشد.

حالا باشگاه پرسپولیس نامه‌ای را به برانکو رسانده است. ایرج عرب در نامه‌ای که برای برانکو و وکیلش ارسال شد، روز شنبه یازدهم خرداد که نخستین روز ماه ژوئن هم هست را برای مذاکرات مالی و همکاری‌های بلند مدت تعیین کرده است. دو طرف در چنین روزی به مذاکره و گفتگو می‌نشینند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s