دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲

جوانِ غرق‌شده در رودخانه، زندگی دوباره یافت

ساعت 24- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه، گفت: تکنسین های اورژانس موفق شدند با اجرای عملیات سی.پی.آر زندگی را به جوانی که در آب غرق شده بود، بازگردانند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه، گفت: تکنسین های اورژانس موفق شدند با اجرای عملیات سی.پی.آر زندگی را به جوانی که در آب غرق شده بود، بازگردانند.

دکتر «نعمت الله عزیزی» گفت: بعدازظهر روز جاری خبر غرق شدن یک نفر در استخر روستای بالقلو از توابع بخش نوبران به مرکز پیام ۱۱۵ اورژانس مخابره شد که در کمترین زمان نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: کد اورژانس غرق آباد با همکاری خانه بهداشت بالقلو عملیات احیای قلبی و ریوی را آغاز و علائم حیاتی را در فرد غرق شده زنده کردند.

وی گفت: تکنسین‌های اورژانس با انجام عملیات احیا از محل حادثه تا اعزام شخص غرق شده باعث شدند وی به زندگی بازگردد.

به گفته این مسئول، جوان حادثه دیده اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید مدرس ساوه تحت نظر است و روندی رو به بهبود دارد

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s