سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

کدام استان ها بیشترین برق را مصرف می کنند؟

مصرف برق

ساعت24 -نقشه مصرف نقطه‌ای برق کشور در سومین روز تیرماه نشان می‌دهد که بیشتر استان‌های کشور در مصرف برق حد تعادل را رعایت کرده اند که با رنگ سبز نشان داده شده است.

نقشه مصرف نقطه‌ای برق کشور در سومین روز تیرماه نشان می‌دهد که بیشتر استان‌های کشور در مصرف برق حد تعادل را رعایت کرده اند که با رنگ سبز نشان داده شده است.

در این میان استان‌هایی رنگ زرد میزان مصرف شان نسبت به استان‌های سبز رنگ بیشتر بوده است که استان‌های اصفهان، بوشهر، شمال کرمان، خراسان رضوی، همدان، قزوین و آذربایجان شرقی را شامل می‌شود.

این مشترکان با کاهش حداقل پنج درصدی مصرف برق می‌توانند در گروه استان‌های با مصرف متعادل قرار گیرند.

در این بین ۷ استان به دلیل مصرف بالای انرژی در وضعیت قرمز قرار دارند که شامل سمنان، هرمزگان، کردستان، مرکزی، زنجان، بخشی از استان تهران و مشهد می‌شود.
 

منبع:میزان

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s