پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶

جاده سمنان- فیروزکوه باز شد

جاده هراز

ساعت24 - رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: محور ارتباطی سمنان- فیروزکوه که به علت بارش برف و کولاک و لغزندگی جاده از شامگاه چهارشنبه مسدود بود، امروز پنجشنبه بازگشایی شد.

سرهنگ تقی کبیری  افزود: اکنون تردد در تمام محورهای مواصلاتی استان سمنان برقرار و تمام جاده‌های استان باز است.

وی، با اشاره به کاهش هوا و احتمال بارش برف در محورهای مواصلاتی سمنان، تصریح کرد: با توجه به احتمال بارش برف در محورهای استان، شهروندان از هر گونه تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی و گردنه‌ها خودداری کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد: رانندگان بااحتیاط کامل و رعایت فاصله طولی در محورهای سمنان تردد کنند.

کبیری اضافه کرد: رانندگان وسایل نقلیه در هنگام تردد از محورهای برفگیر زنجیرچرخ، لباس گرم، سوخت کامل و مواد خوراکی فاسدنشدنی به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان سمنان یادآور شد: بی‌توجهی رانندگان به جلو و واژگونی خودرو از عوامل مهم در سوانح رانندگی در جاده‌های سمنان است و هموطنان هنگام تردد به نکات فنی و هشدارهای راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

مسدود شدن محور سمنان به فیروزکوه به درخواست پلیس راه استان تهران و مازندران دیشب انجام شد.

در استان سمنان هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد و حدود ۱۵۰ دوربین ثابت و سیار نظارتی و ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان فعال است.

براساس گزارش هواشناسی، ناپایداری‌ و بارندگی ها در نقاط مختلف استان سمنان با حضور سامانه جوی تا پایان هفته ادامه دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s