پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

فان دایک: دلیلی ندارد که از اتلتیکو مادرید بترسیم

ساعت24-مدافع لیورپول تاکید کرد که تیمش هیچ ترسی از اتلتیکو مادرید ندارد و در آنفیلد با جبران شکست دور رفت صعود خواهند کرد.

 به نقل از دیلی میل، لیورپول در دیدار رفت برابر اتلتیکو مادرید در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یک گل تن به شکست داد تا شرایط برای این تیم در بازی برگشت سخت شود.

فان دایک مدافع باتجربه لیورپول تاکید کرد که تیمش هیچ وقت ناامید نمی‌شود و هنوز بازی برگشت باقی مانده است.

او گفت: نتیجه دیدار رفت ناامید کننده بود اما تیم برنده بعد از دو بازی تعیین می شود و هنوز بازی برگشت باقی مانده است. در آنفیلد خواهیم جنگید و برای صعود به دور بعد نهایت تلاشمان را به کار می گیریم.

مدافع هلندی لیورپول ادامه داد: ما اصلا از شکست خوشحال نیستیم اما اجازه هم نخواهیم داد که این شکست روی عملکرد ما تاثیر گذارد. آن شکست تمام شد و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم. ما به خودمان ایمان داریم و با قدرت کارمان را ادامه می‌دهیم.

فان دایک درباره فضای ورزشگاه خانگی اتلتیکو مادرید گفت: باید اعتراف کرد که فضای سنگینی بود و تماشاگران حمایت باشکوهی از تیم خود داشت و فضای البته روی داور هم تاثیر گذاشت. ما نهایت تلاش خود را به کار بردیم اما در نهایت نتیجه به سود ما نبود. در آنفیلد جشن صعود خواهیم گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s