دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴

اعلام زمان جدید بررسی بودجه سال ۹۹ در مجلس

ساعت24-عضو هیئت رئیسه مجلس از بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ در جلسات سال آینده مجلس خبر داد.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به رد کلیات لایحه بودجه سال ۹۹ در جلسه علنی امروز (دوشنبه پنجم اسفند) مجلس گفت: در این باره مجلس به دولت نامه‌ای ارسال کرده تا براساس آن دلت لایحه دو دوازدهم به مجلس ارسال کند.

وی افزود: درصورت ارائه لایحه بودجه دو دوازدهم از سوی دولت به مجلس ، زمان بررسی بودجه سال ۹۹ به جلسات مجلس در فروردین ماه موکول می‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه به دلیل بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ زمان جلسات علنی پارلمان تغییر و قرار بود تا جلسات در ۲ شیفت و یا ۳ شیفت برگزار شود، ادامه داد: اما با توجه به رد کلیات لایحه زمان برگزاری جلسات مجلس مانند گذشته خواهد بود.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: جلسات کمیسیون‌های تخصصی نیز برای بررسی بودجه تغییر کرده بود که جلسات کمیسیون‌ها هم مانند سابق خواهد بود اما به دلیل اینکه در این هفته دستور کاری ندارد، جلسات آنها برگزار نمی‌شود و احتمالا جلسه کمیسیون کشاورزی برای بررسی برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی برگزار شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s