چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

مستمری مددجویان بهزیستی ۲۰ درصد افزایش خواهد داشت

ساعت24- رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در صورتی که اعتبارات افزایش ۲۰ درصدی مستمری مددجویان از سوی سازمان برنامه و بودجه تأمین شود، این افزایش از فروردین امسال پرداخت خواهد شد.

وحید قبادی دانا با اشاره به اقدامات مؤثر سازمان بهزیستی در سال ۹۸ اظهار داشت: در سال گذشته ما توانستیم در حوزه‌های مختلف از جمله حمایتی، توانبخشی، مسکن، درمان و … گام‌های مؤثری را برداریم.

وی تصریح کرد: در سال ۹۸ با تمهیدات در نظر گرفته شده یارانه مراکز شبانه روزی افزایش یافت و در واقع این افزایش به صورت متمرکز به مراکز پرداخته شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: همچنین در سال گذشته با تمهیدات در نظر گرفته شده نیازمندان پشت نوبتی به چرخه حمایتی وارد شدند و در حال حاضر نیازمند پشت نوبتی برای ورود به چرخه حمایتی وجود ندارد.

وی همچنین با اشاره به افزایش مستمری مددجویان در سال ۹۹ گفت: این افزایش مورد تصویب نمایندگان مجلس قرار گرفته است و امیدواریم با تأمین اعتبارات از فروردین ماه امسال افزایش ۲۰ درصدی اعمال شود.

قبادی دانا در پاسخ به این پرسش که آیا اعتبارات افزایش مستمری ۲۰ درصدی پیش بینی شده است یا خیر، گفت: این اعتبارات باید از سوی سازمان برنامه و بودجه تخصیص یابد و در تلاش هستیم همزمان با نخستین ماه سال ۹۹ این افزایش اعمال شود.

منبع: مهر

نظرات

 • m ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۲:۱۶
  0 0
  سلام دیگه عیدی که سالی یه باربودرو ندادین واقعا مطعصفمخیلی شرم اوره مامددجوها خیلی بیچاره ایم که چشم ب راه شماهستیم خواهشا ب دادمان برسید لطفا
 • ع ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۴
  0 0
  سلام سال نو مبارک .من پدر دو تا بچه معلول هستم یکی معلول ذهنی .عقب افتاده .یکی معلول از ناحیه دست و پا .همسر مریض دارم .اسم دوتا بچه هام .همسر مریض سال نود و هشت وارد سایت بهزیستی اشتهارد شده .ثبت شده .در تاریخ ۱۳۹۸،۱۲،۹ثبت شده .چرا حقوق شون واریز نمی کنید خودم از کار افتاده هستم توان کار ندارم از شما خواهش می کنم حقوق شان واریز کنید ممنون میشم.
 • ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۶
  0 0
  سلام من مستاجر داری فرزند معلول ذهنی گفتاری منم بیکار در خواست من این یک زمین در اختیار من بزارید من این پول پیش 10میلیون تومان یک کانکس بخرم اونجا زندگی ای کنم رییس سازمان بهزیستی کشور با تشکر!
 • خانم دانش ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۷
  0 0
  سلام خسته نباشید کاش مستمری مددجویان بهزیستی بقدری بودکه می تونستم قسط وام ،وبدهی پرداخت کنم من تاکنون پیام ویادرخواستی ندادم ،ولی شرایط باعث شده تا نظربدهم شماقضاوت کنین تازه هزینه های زندگی باشرایط موجود راهم که می دانید

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s