کد خبر 575176
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۱

منصوریان گفت:من هر روز معده درد دارم. آسیب روحی در تیم ما فوران می کند. عصبانی ام. تیم ما را به هم نریزید.

به گزارش ایسنا، نفت آبادان امروز (پنجشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر با حساب ۲ بر یک از سد تیم هوادار گذشت. علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از این دیدار، اظهارکرد: عنایتی حرص خورده است تا هوادار را به لیگ برتر آورده است و باید به احترام او کلاه از سر برداشت. هوادار تیم بسیار خوبی است. عنایتی از هوادار بزرگ‌تر است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان کرد: این بازی کیفیت فنی نداشت ولی ما بازی را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. ضمن این که همین که بازیکنان دو تیم در این بازی با توجه به وضعیت زمین رباط پاره نکردند، باید نماز شکر بخوانیم. به هر حال روش بازی ما به صورتی بود که می دانستیم مقابل هوادار نباید عقب بازی کنیم. این تیم سخت گل می خورد و در مجموع برای خودم و عنایتی آرزوی موفقیت دارم. سال های خیلی خوبی با عنایتی داشتم و یکی از بهترین مهاجمانی بود که روبروی من بازی کرده است. اگر زمین تیم هوادار زمین خوبی باشد، تیم عنایتی لقمه گلوگیری است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در این دیدار هم می توانستیم گل سوم را بزنیم و هم می توانستیم در بخشی از بازی گل تساوی را هم دریافت کنیم. در مجموع به بازیکنانم تبریک می گویم. از بازیکنانم فوق العاده راضی هستم و این برد را بازیکنانم، خانواده های آن ها و هواداران آبادانی تقدیم می کنم.

وی خطاب به مسئولان آبادانی، عنوان کرد: اگر بازیکنانمان به خواسته‌شان نرسند به همان شدت که امروز لذت بردند، به همان شدت تیم آسیب می‌بیند. ما تیم ارزانی هستیم ولی در حداقل ها هم به تیم ما کمک نمی کنند. مسئولان پالایش و پخش برخلاف دورانی که من در نفت تهران بودم، عزم خود را جزم کرده اند که به نفت آبادان کمک کنند اما من در استانمان کم لطفی می بینم. واقعا از آن ها گله دارم. اگر تا ۷۲ ساعت دیگر بازیکنان ما پول نگیرند به صورت اتوماتیک هم بازیکنان و هم کادرفنی از تیم آزاد می شوند. از صمیم قلب می گویم دوست ندارم هیچ مسئول آبادانی را ببینم. تیم من خسته شده است.

بیشتر بخوانید : چرا به استانبول سفر کنیم؟

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امروز ممکن بود رباط بازیکن من پاره شود. بازیکنانم برای مردم شهرشان می جنگند و با وجود بازی می‌کنند اما پس از بازی یادشان می آید که چه مشکلاتی دارند. ۳۰ درصد بازیکنان تیمم، هم سن پسر من هستند و این بازیکن کل قراردادش ۱۰۰ میلیون تومان است و باید بتواند ۵۰ میلیون تومان آن را به خانه ببرد. الان برده ایم ولی وقتی می‌خواهم به رختکن بروم از خجالت آب می شوم. بازیکنان به من اولتیماتوم داده اند.

وی افزود: من هر روز معده درد دارم. آسیب روحی در تیم ما فوران می کند. عصبانی ام. تیم ما را به هم نریزید.

منصوریان خطاب به هواداران تیمش، گفت: روزی که به آبادان آمدم گفتم شأن شما را حفظ می کنم و تاج سر من هستید اما بازیکن من چقدر با این شرایط بازی کند؟ مسئولان می روند در جلسات اما خروجی ندارد.

وی بیان کرد: ما روی گنج خوابیده ایم حداقل از ابین گنج ۲۰ تا ۳۰ میلیارد به ما بدهید. تیم ما دارد منفجر می شود. یک روز علی دایی که اعصابش خرد شده بود یک حرف خوبی زد و گفت فردی که خوابیده است را می توان بیدار کرد اما کسی که خودش را به خواب زده باشد را از طبقه ۲۵ به پایین پرت کنید، تا یک متری زمین هم خود را از خواب بیدار نمی کند. آقایان مسئولان شهر به ما کمک کنید. من مهمان این شهر هستم و افتخار می‌کنم که با برد امروز لبخند روی لب هوادار تیمم نقش بست.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: خواهش می کنم مسئولان آبادانی دیگر به رختکن تیم ما نیایید و اگر کسی بیاید من بیرون می روم اما برای هوادار آبادانی با تمام وجود می جنگیم. از مسئولان پالایش پخش می خواهم خودشان راهی پیدا کنند. ما الان نیاز به غذا داریم و غذا در تیم ما ورود یک پول کوچک است و اگر یک ماه دیگر پول بدهند، نوش دارو پس از مرگ سهراب است.

وی در ادامه درباره این که از جیب خود برای تیم نفت هزینه می کند، بیان کرد: بندهای قانونی مثل کش در دست و پای مدیران باشگاه است و وقتی به سیرجان رفتیم و دیدم شرایط سخت است به مدیرانمان گفتم که هزینه هتل را من می دهم. من با بازیکنانم زندگی می کنم و یک خانواده هستیم. ناهار دیروز هم مهمان رستوران خودم بودند ولی یک روز قشنگ بود و سه تولد هم داشتیم. از پول خوب تیم های دیگر گذشتم و به آبادان آمدم و تا روزی که باشم با تمام وجود می جنگم.

منصوریان درباره جذب بازیکن نیز گفت: کدام نقل و انتقالات؟ بچه های ما را ندزدند. ما اصلا نقل و انتقالات نداریم، همین بازیکنان را حفظ کنیم، کلاه پشمی‌ام را بالا می اندازم.

کد خبر 575176

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.