پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶

همکاری ستارگان سینمای هندوستان در فیلم مسابقه

ساعت 24- فیلم سینمایی "مسابقه 3" به کارگردانی یکی از مطرح ترین کارگردانان سینمای بالیوود اکران بین المللی خود در سینماهای هندوستان را جمعه آغاز خواهد کرد.

فیلم سینمایی "مسابقه 3" به کارگردانی یکی از مطرح ترین کارگردانان سینمای بالیوود اکران بین المللی خود در سینماهای هندوستان را جمعه آغاز خواهد کرد.

نسخه سوم فیلم سینمایی "مسابقه" با حضور بازیگران مطرح سینمای هندوستان موسوم به بالیوود همچون "سلمان خان" راهی سینماهای هند خواهد شد.

همکاری ستارگان سینمای هندوستان در فیلم مسابقه/////////////////پنجشنبه

در این فیلم بازیگرانی همچون آنیل کاپور، سلمان خان، ژاکلین فرناندز، بابی دیول، دیزی شاه، ساغیب سالم، فردی درووالا، آمیت ساد، سوناکشی سینها ایفای نقش کرده‌اند.

این فیلم در ژانر سینمای اکشن بالیوود ساخته شده و کارگردانی آن را "رمو دی سوزا" بر عهده کرفته است. شیراز احمد فیلمنامه نویس مشهور هندوستان نگارش فیلمنامه مسابقه سه را بر عهده گرفته است.

همکاری ستارگان سینمای هندوستان در فیلم مسابقه/////////////////پنجشنبه

این فیلم ادامه ای بر نسخه های قبلی فیلم مسابقه محسوب می شود. آنیل کاپور بازیگر ثابت نسخه اول و دوم مسابقه بوده و سلمان خان به تازگی به این فیلم اضافه شده است.

همکاری ستارگان سینمای هندوستان در فیلم مسابقه/////////////////پنجشنبه

فیلم سینمایی مسابقه نگاهی به فیلم های سریع و خشن داشته و در مورد مسابقات خلافکارانی است که در خیابان ها ناامنی ایجاد می کنند اما در انتها علیه خلافکاران دیگر قیام می کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.