یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴

نقاشی های کم عمر روی تپه ها و دره ها

نقاشی

ساعت 24-نقاشی های روی زمین و تپه ها توسط هنرمند سویسی " گیلما لگرس " با نام مستعار سایپ ، عمر این نقاشی ها بستگی به میزان باران و رشد سبزه ها داشت

لگرس از رنگ ها ی قابل تجزیه در نقاشی ها استفاده می کرد که با ترکیب روغن تخم کتان ، آب و آرد و رنگدانه های طبیعی رنگ تهیه می کرد . هر نقاشی یک ماه زمان می برد اما عمر نقاشی ها  بستگی به بارندگی و رشد چمن ها داشت . 

یکی از بزرگترین آثار هنری اودر سال 2016 در بالای تپه  Leysin در سوئیس با ابعاد 14000 متر مربع نقاشی شد این نقاشی  یک نجیب زاده با کلاه نمدی مردانه با بندهای شلوار،   پیپی بر لب که به دور دست خیره شده بود را نشان می داد .

مانند بسیاری از هنرمندان معاصر گیلما لگرس پس ازانتخاب موضوع  به همراه تیم خود محل را شناسایی می کرد . لگرس و تیم او  با دقت و زحمت بسیار به وسیله چیدن میله های چوبی شبکه ای را تشکیل می دادند و شروع به رنگ کردن این شبکه می کردند وبا هواپیما بدون سرنشین طراحی خود را بررسی و ایرادات آن را رفع می کردند به طور متوسط چنین تصویری  حدود سه ماه زمان می برد و 650 لیتر رنگ استفاده می شد .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s