چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳

خوش‌شانس‌ترین مرد زمین را بشناسید!+عکس

2

ساعت 24- در تاریخ 7 آبان ماه 97، یک فروند بوئینگ 737 خطوط هوایی اندونزی در دریا سقوط کرد. این پرواز با 189 سرنشینی که داشت پس از تیک‌آف از فرودگاه جاکارتا به مقصد نپال در دریا افتاد.

یکی از سرنشینان این هواپیما که هنوز جزییات نامش مشخص نشده، از پرواز جا ماند و به این ترتیب، تنها مسافر زنده و سالم این پرواز است. او، مسافر 190 این پرواز بود که حالا خبرش با تصویر چشمان بهت‌زده‌اش در حالی که بلیطش را در دست دارد، در خبرگزاری‌ها دست به دست می‌شود.

indonesia-lion-air-passenger-alive01.jpg

گفته می‌شود به دلیل شدت برخورد، تمام سرنشینان هواپیمای بوئینگ٧٣٧ لایِن ایر اندونزی کشته شده‌اند و این موضوع، بیشتر باعث می‌شود که زنده ماندن این فرد و جا ماندنش از پرواز، بیشتر شبیه به یک معجزه به نظر برسد تا هر چیز دیگر.

indonesia-lion-air-crash01.jpg

indonesia-lion-air-crash02.jpg

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');