سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳

صابریان:

کاهش چشمگیر مصدومان در سه شنبه پایان سال

ساعت 24- بر اساس اعلام رئیس کمیته اورژانس سه شنبه پایان سال آمار حوادث در کل کشور نسبت به سنوات گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

پیمان صابریان رئیس کمیته اورژانس سه شنبه آخر سال اظهار داشت: بر اساس آمار حوادث مرتبط با سه شنبه پایان سال در کل کشور تا ساعت ۱۸ امروز به گونه‌ای است که تعداد مصدومان به عدد ۵۷ رسید که ۹۵ درصد از آنان مرد و ۵ درصدشان را بانوان تشکیل می‌دهند.

بستری در بخش عادی ۱۲ نفر بود و در بخش ویژه ۱ نفر، ۲۸ مورد درمان سرپایی انجام شده و ۱۳ مورد بریدگی و خراشیدگی تاکنون گزارش شده است.

همچنین تعداد کسانی که قطع عضو شده‌اند ۸ مورد، ۱۳ مورد سوختگی درجه یک، ۲۳ مورد سوختگی درجه دو و ۴ مورد سوختگی درجه سه گزارش شده است و خوشبختانه هیچ‌گونه مواردی درباره شکستگی و یا فوت تا این لحظه گزارش نشده است.

وی اظهار داشت: به نظر می‌رسد امسال در سه شنبه پایان سال شاهد کاهش چشمگیر آمار مصدومان در بخش حوادث هستیم.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s