چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲

دستگیری سارقان اماکن خصوصی در شهریار

ساعت 24- رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان اماکن خصوصی و باغات در شهرستان شهریار خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کریمخانی رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی با تشکیل باند ۳ نفره سرقت و مصدوم کردن نگهبان باغات اقدام به سرقت می نمایند و کلیه اموال را در شهرستان بهارستان به فروش می‌رسانند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده و تخصصی اعضای باند سارقان را شناسایی و با هماهنگی قضائی متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی غرب تهران با اشاره به اینکه سارقان دستگیر شده دارای سوابق متعدد بودند، ادامه داد: در بازجویی های به عمل آمده، متهمان به ۳۱ فقره سرقت اماکن خصوصی و موتور سیکلت در شهرستان شهریار اعتراف کردند و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s