چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

جدایی مدافع محبوب برانکو برای پیوستن به پرسپولیس

ساعت 24- ستاره ملی‌‎پوش و محبوب برانکو در آستانه جدایی از تیمش قرار دارد و از پرسپولیس به عنوان مقصد احتمالی او نام برده می‌شود.

 مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع ملی‌پوش تیم العربی، مدت زیادی است مورد توجه برانکو سرمربی پرسپولیس برای حضور در خط دفاعی سرخ‌‎پوشان قرار دارد و سرمربی کروات علاقه زیادی دارد تا این بازیکن را جانشین سید جلال حسینی کاپیتان سرخ‌ها کند اما تاکنون شرایط حضور او در پرسپولیس فراهم نشده بود.

اما حالا پورعلی‌گنجی در آستانه جدایی از العربی قرار دارد و این بهترین فرصت برای حضور او در پرسپولیس است. ناگفته نماند گفته می‌شود او نیز تمایل زیادی برای حضور در جمع قرمزها دارد. با توجه به این دلایل انتقال پورعلی‌گنجی به پرسپولیس کاملا محتمل است.

جام نیوز

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s