یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶

دستگیری کارمند نمایندگی‌ خودرو به اتهام کلاهبرداری

ساعت 24- فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: کارمند یکی از نمایندگی‌های خودرو که با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود و جلب اعتماد کارفرما 7 میلیارد کلاهبرداری کرده بود، در زنجان دستگیر شد.

سردار رحیم جهانبخش اظهار کرد: چندی پیش با ارجاع یک پرونده کلاهبرداری از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زنجان به پلیس آگاهی استان، تیمی مجرب از کارآگاهان، بررسی تخصصی این پرونده را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با آغاز تحقیقات پلیس، مشخص شد که کارمند یکی از نمایندگی‌های خودرو با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود و جلب اعتماد کارفرما با شیوه‌هایی متقلبانه طی 9 مرحله اقدام به کلاهبرداری از حساب کارفرمای خود کرده است.

وی افزود: ماموران در ادامه تحقیقات خود دریافتند متهم با جعل امضای کارفرما چک‌های دریافتی مشتریان را وصول و به حساب شخصی خود و نزدیکان خود واریز کرده است.

این مقام ارشد انتظامی در استان زنجان ادامه داد: با توجه به اسناد به دست آمده در کلاهبرداری‌های متعدد این فرد در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی، دستگیر و به 7 میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد: در مسائل مالی علاوه بر نظارت بر عملکرد کارکنان به هرکسی اعتماد نکنند.

پایگاه خبری پلیس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s