رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 633963

رحیم‌پور ازغدی: ۶۰ درصد جوانان ما نماز نمی‌خوانند

ساعت 24-عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از تعطیلی مساجد و ساخت مسجد بدون برنامه گفت: اگر این مساجد را اختیار دشمن قرار دهیم با همین‌ها کشور را می‌گیرند! آموزش و پرورش را به دشمن بدهید از مدارس صد هزار نیروی انتحاری علیه ما می‌سازند!

حسن رحیم‌پور ازغدی گفت: نسل جدید که با موبایل و فیلم‌ها و... سر و کار دارند ضریب هوشی و اطلاعات عمومی بیشتری از دوره ما دارند و حتی بعضی از بچه‌های ابتدایی عقلشان هم از ما بیشتر است! نسل جدید با تمام رسانه‌های جهان در ارتباط هستند و فیلم‌های سینمایی ۷۲ ملت را می‌بینند و موسیقی‌های آن‌ها را گوش می‌کنند و با دیدگاه‌ها و ادیان آن‌ها آشنایی دارند.

 رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سومین همایش سرشبکه‌های هیات و تشکل‌های دینی با عنوان «میان‌داران جهاد ۳» که امروز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه تهران برگزار شد، گفت: در اوایل انقلاب و زمان جنگ مساجد فعال بودند. هر مسجد در هر محله حداقل ۷۰ تا ۱۰۰ نوجوان و جوان فعال داشت. شب‌ها دور هم جمع می‌شدند و در بسیج ساماندهی می‌شدند و در دوره‌های ورزشی و مذهبی و تفریحی شرکت می‌کردند. وی افزود: مسجد محل ما در بالاشهر و اعیان‌نشین مشهد بود. در دوران جنگ این مسجد ۴۰ شهید تقدیم کرد و چند نفر از آنان نیز ترور شدند.

رحیم‌پور ازغدی با انتقاد از تعطیلی مساجد و بی‌برنامگی در ساخت مساجد گفت: نصف مساجد امام جماعت ندارد و تعطیل است. مسجد بدون برنامه می‌سازند، بقیه هم فقط برای اقامه نماز باز و بسته می‌شود. اگر این مساجد را اختیار دشمن قرار دهیم با همین‌ها کشور را می‌گیرند! آموزش و پرورش را به دشمن بدهید ببینید چه کار می‌کنند. از همین مدارس صد هزار نیروی انتحاری علیه ما می‌سازند!

فرارو

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها