سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰

بازتاب بین الملی رهبری در مورد ترامپ

رهبر انقلاب

ساعت 24- چندین رسانه غربی برجسته بیانات مقام معظم رهبری در مورد ترامپ و مواضع او را که در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی بیان شد را بازتاب دادند.

چند رسانه برجسته غربی از جمله رویترز ، بلومبرگ، سی. ان. ان ، ایندیپندنت ، بیزینس استاندارد، شینهوا ، بیانات مقام معظم رهبری را اندکی پس از انتشار به طور گسترده‌ای بازتاب دادند، اما نکته جالب این بازتاب‌ها انتخاب تیتر « ترامپ چهره واقعی آمریکا را نشان داد» از قول مقام معظم رهبری بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار تاکید کردند:‌این آقای تازه آمده در آمریکا با حرفها و اقدامات خود،‌حرف های 38 ساله نظام اسلامی را درباره فساد همه جانبه دستگاه حاکم آمریکا علنی در مقابل افکار عمومی قرار داده است و ملت ایران در روز 22 بهمن پاسخ تهدیدات و اقدامات او را خواهند داد.

ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s