شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳

ترامپ: در 73 سالگی دوچرخه سواری را کنار می گذارم

بازگشت شبانه ترامپ به کاخ سفید پس از شرکت در چند مراسم خیریه در ایالت کارولینای شمالی

ساعت 24- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا «جان کری» را به دلیل شکستگی پایش که در حاشیه مذاکرات هسته ای 2015 برای وی رخ داد، به استهزا گرفت و گفت، از وزیر خارجه اسبق «یاد گرفتم در 73 سالگی به دوچرخه سواری نروم.»

 ترامپ در خلال سخنرانی خود در «اتحادیه ملی سلاح» گفت: جان کری بهترین مذاکره کننده ای نیست که من دیده ام. او هرگز از سر میز [مذاکره] بلند نمی شد، مگر برای همان مسابقه دوچرخه سواری که طی آن به زمین افتاد و پایش شکست. آن تنها مورد بود.

رئیس جمهوری آمریکا در این سخنرانی که در دالاس برگزار شد، افزود: گفتم «نگو که پایت شکسته است. فقط در خانه بمان. بگو که نمی خواهی مذاکره کنی. آن وقت نتیجه بسیار بهتری می گرفتی.

ترامپ در ادامه گفت: چیزی که یاد گرفتم این بود که در 73 سالگی نباید به دوچرخه سواری رفت. نباید چنین کاری کرد. من 73 ساله نیستم اما او بود.

کری وزیر خارجه آمریکا در دولت باراک اوباما رئیس جمهوری سابق این کشور بود. وی سال 2015 برای انجام مذاکرات درباره برجام به اروپا رفته بود که در زمان استراحت بعد از این مذاکرات در فرانسه دچار حادثه شد.

ایرنا

برچسب‌ها

نظرات

  • ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۳
    0 0
    ترامپ با این هیکل چاقش دوچرخه سواری نمیکنه .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');