یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲

ارسال کننده پیامک به نمایندگان:غیر از این کار،اقدامات دیگر هم خواهیم کرد

ساعت24-خلیل موحدی، عامل ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس در ماجرای بررسی لایحه CFT گفته که ارسال پیامک را ادامه می‌دهیم.

 این عضو شورای شهر سابق مشهد با بیان اینکه پیامک‌های ارسالی تهدیدآمیز نبوده، گفته است: پیامک‌هایی که ارسال می‌کردیم جنبه فشار نداشت، اینکه می‌گویند ما به مجلس و نمایندگان فشار آوردیم صحت ندارد، ما شفاف‌سازی کردیم و می‌خواستیم برایشان شفاف کنیم که چه اتفاقی قرار است با تصویب این لایحه رخ دهد. ارسال پیامک را تا زمانی که تشخیص دهیم ادامه می‌دهیم، زیرا این امر را یک نهی از منکر می‌دانیم.

وی افزود: وظیفه ما امر به معروف است و از هر مسیری که باشد آن را ادامه می‌دهیم، مسیرهای جز پیامک دادن هم داریم که طبیعتاً آنها را به شما نمی‌گوییم.

منبع: روزنامه ایران

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');