شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲

درخواست سردار نقدی از بانوان ایرانی

 سردار نقدی

ساعت 24- معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بانوان مدیر الگوی مصرف ما هستند، گفت: آنان می‌توانند با مصرف کالای داخلی و کاهش اسراف و صرفه جویی در مصرف دو کار بسیار بزرگ را انجام دهند تا چرخه تولید کشور را به جریان بیندازند.

سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در حاشیه برگزاری ویژه برنامه خواهران کنگره ملی سرداران و یک هزار و ۴۰۰ شهید شهرستان فلاورجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زنان ما در انقلاب، دفاع مقدس، مقابله با تروریست‌های ابتدای انقلابی و در جنگ فرهنگی نقش خود را به خوبی ایفا کردند.

وی افزود: امروز صف طولانی جوانانی که عاشقانه برای حضور در جبهه‌های مقاومت اشک می‌ریزند، تربیت یافتگان همین مادران هستند و همسران این جوانان مشتاق، پشتیبان آنان هستند و با حجاب و دیانت خود چنین انسان‌های وارسته‌ای را تربیت کردند و تهاجم فرهنگی دشمن را به شکست کشاندند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: زنان طبیعتاً در جنگ اقتصادی نیز نقش بزرگی می‌توانند ایجاد کنند؛ زنان مدیر الگوی مصرف ما هستند، آنان می‌توانند با مصرف کالای داخلی و کاهش اسراف و صرفه جویی در مصرف دو کار بسیار بزرگ را انجام دهند تا چرخه تولید کشور را به جریان بیندازند و ما را از اینکه بخواهیم مثل برخی از افراد، نفت را بفروشیم و جنس وارد کنیم، مستغنی کنند.

وی گفت: همچنین زنان نقش زیادی در تولید همچون صنایع دستی دارند و امیدوار هستیم که نقش درخشان زنان جامعه ما در جبهه‌های جنگ و انقلاب، در این عرصه تکرار شود و ما شاهد نقش آفرینی آنان باشیم.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s