پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰

غیبت‌های ادامه‌دار ۲ مهره کلیدی ماشین سازی برای دیدار با پدیده

ساعت24-۲ بازیکن کلیدی تیم فوتبال ماشین‌ سازی تبریز کماکان به دلیل مصدومیت طولانی نمی‌ توانند تیمشان را در بازی روز جمعه مقابل تیم پدیده مشهد همراهی کنند.

 دو تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز و پدیده مشهد در آخرین گام از نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر، فردا (جمعه) در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد به مصاف هم می‌روند.

محسن یوسفی و توحید غلامی ۲ بازیکن تاثیرگذار و کلیدی رضا مهاجری چند هفته است که بدلیل مصدومیت نمی‌توانند تیمشان را در لیگ برتر همراهی کنند. مصدومیت این ۲ بازیکن کماکان ادامه دارد و در آخرین دیدار تیمشان هم نمی‌توانند بازی کنند.

مسیح زاهدی مدافع سبزقباپوشان هم بدلیل مصدومیت به احتمال زیاد نتواند تیمش را همراهی کند، البته ظاهرا این بازیکن به همراه تیمش در مشهد حضور می‌یابد. اما کماکان وضعیتش برای بازی مشخص نیست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s