شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴

محمدرضا گلزار و دعوای پرسپولیسی‌ - استقلالی‌! + عکس

محمدرضا گلزار

ساعت24 - روز گذشته تصویری از مسابقۀ برنده باش در فضای مجازی منتشر شد که جای بسی تعجب داشت.

 روز گذشته تصویری از مسابقۀ برنده باش در فضای مجازی منتشر شد که جای بسی تعجب داشت.

مسابقه‌ای که با اجرای محمدرضا گلزار از تلویزیون پخش می‌شود. در این تصویر سؤال عجیبی به چشم می‌خورد، این‌کهتیم استقلال تهران مقابل کدام‌یک از تیم‌های زیر عرق پیشانی را بر فوتبال ایران نشاند؟!

در میان گزینه‌ها اسامی تیم‌هایی است که استقلالی‌ها در مقابل آن‌ها باخت‌های عجیبی را تجربه کرده‌اند. نمونۀ آن، تیم بادران که آبی‌ها در دیدار دوستانۀ روز گذشته به شکست غیرمنتظرۀ 3 بر0  مقابل این تیم دسته‌یکی تن دادند.

در نگاه اول این تصویر واقعی به نظر می‌رسد، اما با کمی دقت متوجه می‌شویم که بیشتر یک شوخی است. در واقع می‌توان گفت این حرکت نمونه‌ای از  کُری‌ها و دعواهای پرسپولیسی‌ها و استقلالی‌ها با یکدیگر است. تصویری که ظاهراً با برنامه‌های گرافیکی ساخته شده و در واقع تاکنون چنین سؤالی در برنامۀ مورد نظر مطرح نشده است. البته با این حرکت احتمالاً پای گلزار هم به دعواهای سرخآبی‌ها کشیده می‌شود!

گفتنی است پیش از این هم سابقۀ چنین حرکت‌هایی از سوی هواداران دو تیم در فضای مجازی بوده است.

نظرات

  • سارا قوام ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۵
    0 0
    اينا دوست دارن همه جيز مطابق ميلشون باشه در غير اينصورت عربده ميكشن بابا جيزي كه عيان است جه حاجت به بيان است حالا خوشت مياد نمياد؟؟ اينه كه هست اندازه وقد وقواره همين بوده كه هست
  • ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۲۱:۳۰
    2 0
    استقلال اگه نبود ایران رو کسی نمیشناخت . پس هرموقع اس استقلال رو به زبان میاری مواظب باش

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s