دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰

فرمانده انتظامی پایتخت: هیچگونه مشکل امنیتی نداشته‌ایم

 سردار حسین رحیمی

ساعت 24- فرمانده انتظامی پایتخت با بیان اینکه پوشش انتظامی، ترافیکی، امنیتی و اطلاعاتی راهپیمایی با حضور ۱۰۰ درصد ماموران پلیس در دستور کار است گفت: تا این لحظه هیچگونه مشکل امنیتی نداشته‌ایم و راهپیمایی در کمال امنیت در حال برگزاری است.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و آماده باش کامل ماموران پلیس پایتخت برای تامین نظم و انضباط و امنیت راهپیمایی پرداخت و اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون مشکل امنیتی گزارش نشده و راهپیمایی در کمال نظم و امنیت در حال برگزاری است.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: شاهد حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستیم و باید قدردان این مردم باشیم.

وی گفت: مردم با حضور گسترده خود مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و انقلاب زدند.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را حمایت از آرمان‌هایی دانست که با خون شهدا آبیاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس پایتخت به صورت محسوس و نامحسوس و به صورت ۱۰۰ درصد آماده‌باش تمام مسیرهای ۱۲ گانه راهپیمایی را پوشش انتظامی، ترافیکی و امنیتی و اطلاعاتی خواهند داد تا شهروندان در امنیت و آرامش کامل به راهپیمایی خود ادامه دهند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s