دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱

موجودی گوشت سایت‌های تنظیم بازاری ۲ ساعته تمام شد

ساعت 24-موجودی سایت‌های تنظیم بازاری که قرار بود از حضور مردم در صف برای خرید گوشت‌های تنظیم بازاری جلوگیری کند دو ساعته تمام شد، اما بر اساس اطلاعیه‌ای که در یکی از فروشگاه‌های اینترنتی آمده است از فردا ۲۳ بهمن دوباره این توزیع آغاز می‌شود.

موجودی سایت‌های تنظیم بازاری که قرار بود از حضور مردم در صف برای خرید گوشت‌های تنظیم بازاری جلوگیری کند دو ساعته تمام شد. بر اساس اطلاعیه‌ای که در یکی از فروشگاه‌های اینترنتی آمده است از فردا ۲۳ بهمن دوباره این توزیع آغاز می‌شود.

بنابراین گزارش در گزارش یکی از فروشگاه‌های اینترنتی توزیع گوشت تنظیم بازاری به نام مسترقصاب آمده است: در راستای همکاری با سازمان پشتیبانی امور دام کشور از تاریخ ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ جهت رفاه حال مصرف کنندگان فروش و توزیع گوشت تنظیم بازاری و تحویل درب منزل آغاز میشود.

در باره شرایط خرید محصولات تنظیم بازاری آمده است که ثبت کدملی و کد پستی در زمان ثبت سفارش الزامی و سهمیه هر کدملی ماهانه بین ۲ الی ۴ کیلوگرم است. هزینه حمل محصول به درب منزل در تهران نیز ۵ هزار تومان عنوان شده است؛ بنابراین گزارش در سایت‌های دیگری نیز که اقدام به توزیع محصولات پروتئینی تنظیم بازاری میکند عنوان "فاقد برنامه توزیع" برای محصولات تنظیم بازاری درج شده است و فروشگاه اینترنتی نیز که تحت عنوان یخچال قرار بود اقدام به توزیع این محصولات کند، فعالیتی ندارد؛ بنابراین گزارش گوشت‌های غیر تنظیم بازاری هم در روی این سایت‌ها به فروش می‌رسد. قیمت گوشت گوساله مخلوط ۸۴ هزار تومان، ران یک کیلو گرمی گوساله ۷۶ هزار تومان است.

قیمت هر کیلوگرم گوشت آبگوشتی ۶۲,۸۶۷ تومان، خورشتی گوسفندی ۱۴۷,۰۰۰ تومان، دنبه گوسفندی ۳۶,۰۰۰ تومان، راسته با استخوان گوسفندی ۸۷,۱۵۰ تومان، راسته مغز گوسفندی ۱۸۰,۰۰۰ تومان، ران گوسفندی ۱۰۷,۸۰۰ تومان، سردست گوسفندی ۹۰,۲۰۰ تومان، شقه گوسفندی ۸۷,۱۵۰ تومان، قلوه گاه گوسفندی ۶۲,۴۰۰ تومان، ماهیچه گوسفندی ۱۱۶,۶۰۰ تومان، چرخ کرده گوسفندی ۹۴,۳۰۰ تومان، کف دست گوسفندی ۱۰۷,۸۰۰ تومان و گردن گوسفندی ۸۴,۷۰۰ تومان است.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s