شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۱

زغال فروش قاتل درختان جنگلی به دام افتاد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت این اداره عامل اصلی تهیه زغال در شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

میرشهرام میررضایی روز شنبه اظهار داشت: به دنبال گشت‌های شبانه نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر یکی از عوامل اصلی زغال منطقه که باعث نابودی جنگل های منطقه شده بود دستگیر کردند.
وی افزود: این فرد با دادن پول به صورت پیش پرداخت به افرادی در مناطق جنگل نشین جهت تهیه زغال باعث افزایش انگیزه تخریب جنگل و تهیه زغال شده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختربیان کرد: این فرد در سال های گذشته با این روند تهیه زغال و تخریب جنگل ادامه می‌دهد تا جایی که بارها توسط نیروهای حفاظت منابع طبیعی دستگیر شده است.
میررضایی اضافه کرد: اما با توجه به پایین بودن میزان جریمه تعرفه نرخی و عدم توقیف متخلف تکرارجرم صورت می گیرد.
وی ادامه داد: انتظار می‌رود مردم جهت حفاظت از جنگل ها پیشگام و پیش‌قدم شوند و با معترضان و متخلفان عرصه‌های جنگلی و انفال مقابله کنند.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s